Sprzedaż kamienia Warszawa

sprzedaż kamienia warszawa

Kamień elewacyjny

Naturalne materiały budowlane są bardzo często wykorzystywane zarówno w budownictwie jak i w dekoracji ogrodów. Co więcej surowiec taki jak kamień doskonale wpisuje się w architekturę, czy w ukształtowanie terenu, tworząc tym samym spójną całość. Kamień naturalny może mieć szerokie zastosowanie. Często wykorzystywany jest jako dekoracja ścian wewnętrznych lub jako kamień elewacyjny. Dzięki niemu dom nabiera charakteru, a kamienna fasada budynku zdobi całą jego bryłę. Kamień na elewacje może być cięty, łupany, albo dodatkowo obrabiany. Można także wybrać kamień murowy, który jest układany jak cegła. Sprzedaż kamienia Warszawa to hurtownia, posiadająca wszystkie rodzaje kamienia, które nadają się do wymienionych elementów.

Kamień dekoracyjny wykorzystywany jest również jako element do obudowy kominka, półek, czy blatów kuchennych. Zastosowanie kamienia we wnętrzach sprawi, że staną się one cieplejsze i pełne oryginalności. Co więcej kamień jest zdecydowanie trwalszy niż zwykłe kafelki, a jego utrzymanie jest dużo łatwiejsze. Dlatego warto zastanowić się, czy nie lepiej zainwestować w kamień naturalny na ścianę i pozwolić sobie na gwarancję jakości przez długie lata. Takie wykorzystanie tego surowca również sprawdzi się w przypadku ogrodów. Kamień nieregularny na ścieżkach, przy oczkach wodnych, czy jako obłożenie słupków ogrodzeniowych, na pewno sprawi, że sam dom będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie. Co więcej czas wolny spęczony w takim ogrodzie będzie przyjemniejszy.

kamień bezfugowy

Kamień bezfugowy

kamień cięty rzędowo

Kamień cięty rzędowo

kamień nieregularny

Kamień nieregularny

kamień ozdobny

Kamień ozdobny

Kamień dekoracyjny

sprzedaż kamienia warszawa
Sprzedaż kamienia Warszawa

Zajmujemy się sprzedażą kamienia naturalnego od kilkunastu lat. W swojej ofercie posiadamy takie rodzaje kamienia jak kwarcyt, gnejs, łupek, czy piaskowiec. Każdy w szerokiej gamie kolorystycznej (biały, beżowy, brązowy, bursztynowo-platynowy, czarno-zielony, grafitowy, platynowy, szary, złoty i wiele innych). Kamienie te mają zastosowanie zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. W aranżacji ogrodów często wykorzystuje się go na podjazdach i ścieżkach. Bardzo często zamiast klasycznego ogrodzenia wykorzystuje się kamień naturalny do wykończenia słupków. Możliwości jest wiele i ograniczyć nas może jedynie nasza wyobraźnia.

To na co nastawia się nasza hurtownia kamienia naturalnego to przede wszystkim zadowolenie klienta. Dlatego oferujemy wysoką jakość swoich produktów, dając gwarancję trwałości na zakupiony u nas towar. Sprzedaż kamienia w naszej firmie występuje w formie hurtowej i detalicznej. Dodatkowo każde zamówienie sprzedajemy w metrach paletowych, czyli ok. 0,96 m². Oferujemy także sprzedaż kamienia z transportem lub kupno produktu w siedzibie stacjonarnej. Po szczegóły dotyczące sprzedaży lub transportu, zapraszamy do kontaktu.