Kamień łupany

Kamień łupany

Kamień naturalny to surowiec od wielu wieków wykorzystywany w ogrodnictwie i budownictwie. Mimo zachłyśnięcia się nowoczesnymi technologiami naturalny kamień jest nadal doceniany. Wykorzystuje się go po dziś dzień na szeroką skalę. Jest przede wszystkim wytrzymały na działania mechaniczne. Z uwagi na to jest doskonałym budulcem ścieżek, murków i ogrodzeń. Sprawdza się także jako kamień na podjazdy. Kamień łupany jest odporny na ścieranie. Wykorzystuje się go w budowie wszelkiego typu tarasów. Ponadto mała podatność na warunki atmosferyczne, czyni go idealnym składnikiem elewacji.

Wybierając konkretny rodzaj kamienia, powinniśmy kierować się jego właściwościami. Jednak nie tylko takie aspekty oddziałują na nasz wybór. W wielu przypadkach konieczne jest rozważenie odporności na ścieranie, czynniki atmosferyczne, czy uszkodzenia mechaniczne.

kamień łupany

Cena kamienia łupanego

Kamień łupany występuje w wielu odmianach. Nasza hurtownia kamienia naturalnego oferuje m.in. kamień surowy drobny i średni, kamień bloczkowy, kamień wielkopłytowy, czy kamień o nieregularnych płytach. Sortujemy je pod kątem wielkości, grubości, szerokości i długości. Dzięki temu możemy zaoferować idealne kamienie na ścieżki, ogrodzenia, czy elewacje. Kamień to trwały materiał, który przetrwa wiele lat. Co więcej, dekorując elementy domu i jego otoczenia kamieniem pogłębiamy dodatkowo efekt naturalnie ukształtowanego terenu.

Poszukujesz wysokiej jakości kamienia naturalnego do swojego ogrodu lub domu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz zespół pomoże w doborze odpowiedniego rodzaju kamienia, w zależności od jego przeznaczenia. Zapraszamy do naszej hurtowni kamienia naturalnego. Godnym uwagi jest fakt, że nasz skład kamienia jest importowany bezpośrednio z Bułgarii. Niewątpliwie jest to najwyższej jakości kamień. Sprawdź dostępne kolory i rodzaje i wybierz odpowiedni materiał do swojego domu lub ogrodu.


Kamień Łupany — Kamienie Naturalne