Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień na elewacje


Kamień na elewacje


kamień ogrodowyNasza hurtownia kamienia oferuje sprzedaż kamienia z transportem. W ofercie mamy wyłącznie naturalny kamień w różnych odmianach, w tym gnejs, łupek, piaskowiec i kwarcyt. Nasza hurtownia zajmuje się sprzedażą kamienia z transportem od 10 lat, stale dokładając wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Kamień naturalny sprowadzamy bezpośrednio z Bułgarii, wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Zajmujemy się sprzedażą zarówno hurtową, jak i detaliczną (także wysyłkową), a także usługami takimi jak cięcie i układanie kamienia na życzenie klienta oraz profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju i koloru kamienia.

Jako kamień elewacyjny, świetnie sprawdza się gnejs i łupek ze względu na ich ogromną wytrzymałość i odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne. Dobrze znoszą zarówno ciepłe, jak i zimne temperatury, dlatego często wykorzystuje je się także jako kamień na komin na zewnątrz domu oraz kamień na kominek w środku. Każdej przestrzeni nadają szyk i elegancję. Świetnie łączą się z roślinnością, dodając do wnętrz powiew świeżości i naturalnej harmonii. Użyty jako kamień elewacyjny, można dowolnie eksperymentować z różnymi fakturami i łączeniem go na ścianach z innymi materiałami.

Kamień do ogrodu


Jeśli chodzi o aranżację ogrodu, wyżej wymienione materiały świetnie się sprawdzą jako unikalne ogrodzenie z kamienia, a także jest to doskonały kamień na taras. Wykonując ogrodzenie z kamienia, ciekawe są kamienie grubo ciosane i nieregularne. Nadają surowy, naturalny wygląd. Jeśli jednak szukamy czegoś szykownego i prostego, gładki, cięty kamień na taras lepiej się do tego sprawdzi.

Bez względu na to, czy szukasz odpowiedni kamień na kominek, który stworzy przytulną atmosferę w domu, czy masz zamiar wykonać organiczne ogrodzenie z kamienia, w naszej hurtowni bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy kamienie w szerokiej palecie barw, od zimnych i ciemnych kolorów, po jasne, przytulne i ciepłe odcienie. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą w wyborze odpowiednich materiałów, biorąc pod uwagę ich specyficzne właściwości oraz kształt i kolor dobrany pod docelową aranżację klienta.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018