Kamień na elewacje

Kamień elewacyjny zewnętrzny

Nasza hurtownia kamienia oferuje sprzedaż kamienia z transportem. W ofercie mamy wyłącznie naturalny kamień w różnych odmianach, w tym gnejs, łupek, piaskowiec i kwarcyt. Nasza hurtownia zajmuje się sprzedażą kamienia z transportem od 10 lat, stale dokładając wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Kamień na elewacje sprowadzamy bezpośrednio z Bułgarii, wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Zajmujemy się sprzedażą zarówno hurtową, jak i detaliczną (także wysyłkową), a także usługami takimi jak cięcie i układanie kamienia na życzenie klienta oraz profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju i koloru kamienia.

Jako kamień elewacyjny, świetnie sprawdza się gnejs i łupek ze względu na ich ogromną wytrzymałość i odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne. Dobrze znoszą zarówno ciepłe, jak i zimne temperatury. Dlatego często wykorzystuje je się także jako kamień na komin na zewnątrz domu oraz kamień na kominek w środku. Każdej przestrzeni nadają szyk i elegancję. Świetnie łączą się z roślinnością, dodając do wnętrz powiew świeżości i naturalnej harmonii. Użyty jako kamień elewacyjny, można dowolnie eksperymentować z różnymi fakturami i łączeniem go na ścianach z innymi materiałami.

kamień na elewacje

Kamień do ogrodu

Jeśli chodzi o aranżację ogrodu, wyżej wymienione materiały świetnie się sprawdzą jako unikalne ogrodzenie z kamienia. Jest to także jest to doskonały kamień na taras. Wykonując ogrodzenie z kamienia, ciekawe są kamienie grubo ciosane i nieregularne. Nadają surowy, naturalny wygląd. Jeśli jednak szukamy czegoś szykownego i prostego, gładki, cięty kamień na taras lepiej się do tego sprawdzi.

Bez względu na to, czy szukasz odpowiednio kamień na kominek, który stworzy przytulną atmosferę w domu, czy masz zamiar wykonać organiczne ogrodzenie z kamienia, w naszej hurtowni bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy kamienie w szerokiej palecie barw, od zimnych i ciemnych kolorów, po jasne, przytulne i ciepłe odcienie. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą w wyborze odpowiednich materiałów, biorąc pod uwagę ich specyficzne właściwości oraz kształt i kolor dobrany pod docelową aranżację klienta.


Kamień na Elewacje