Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień elewacyjny zewnętrzny


Kamień elewacyjny zewnętrzny


kamień rzeszów

Ładnie wykończony dom to marzenie każdego, kto zaczyna budowę lub ją dopiero planuje. Prace wykończeniowe są niezwykle ważne nie tylko dla osiągnięcia ostatecznego wizualnego efektu, ale też mają znaczenie dla bezpieczeństwa budynku, jego trwałości i samopoczucia mieszkańców.

Materiały wykończeniowe powinny być dobrej jakości, muszą też być odpowiednio dobrane do budynku, użytych materiałów i własnych potrzeb i wyobrażeń. Do wykańczania elewacji często używa się kamienia. Jest to materiał trwały, odporny na działanie czynników zewnętrznych i bardzo dekoracyjny.

Kamień elewacyjny na zewnątrz występuje w różnych kolorach i kształtach. Do najczęściej polecanych należy kamień łupany w szerokiej palecie kolorów, tworzący ciekawe wzory i niepowtarzalną fakturę oraz gnejs elewacyjny bardzo ozdobny, z którego można tworzyć niepowtarzalne wzory i mozaiki. Kamienie elewacyjne można wykorzystać także do innych prac budowlanych i dekoracyjnych. Najczęściej stosuje się je do wykańczania ścian wewnętrznych lub tarasów, czasem do budowy ogrodowych ścieżek. Daje to możliwość zastosowania tego samego rodzaju kamienia do stworzenia kilku elementów wystroju współgrających ze sobą.

Wszelkiego rodzaju kamienie wykorzystywane w budownictwie oferuje hurtownia kamienia naturalnego. Hurtownia oferuje dodatkowe usługi związane z montażem płyt, układaniem kamienia. Klienci mogą także zamawiać wielkość bloków po indywidualne zamówienia.

Kamień dekoracyjny cena


Każdy klient kalkuluje cenę planowanego produktu. W wypadku kamienia jest ona zróżnicowana, gdyż zależy od wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim rodzaj kamienia – każdy ma nieco inne właściwości, co przekłada się na możliwości zastosowania, trwałość i odporność. Zwykle kamień elewacyjny producent oferuje po niższych cenach lub dodatkowo gwarantuje klientom usługi, np. dowozu lub wysyłki. Warto też śledzić promocje i wyprzedaże, o których hurtownie informują na stronach internetowych.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018