Sprzedaż kamienia Tarnów

sprzedaż kamienia tarnów

Kamień na ogrodzenie posesji

Kamień to naturalny budulec wykorzystywany i w budownictwie, i w ogrodnictwie. Jego zalety oraz rodzaje sprawiają, że pole do zastosowań jest niezwykle szerokie. I tak przy wypełnieniach rabat, czy ogrodzeń gabionowych istotne będą ich estetyczne walory. Z kolei przy tworzeniu podmurówek, czy podjazdów, raczej parametry wytrzymałościowe będą wchodziły w grę. Sprzedaż kamienia Tarnów to hurtownia posiadająca w swojej ofercie kilkanaście typów i rodzajów kamieni. 

W naszym składzie znajdują się kamienie w różnych kształtach, kolorach, fakturach, a nawet deseniach. Od kamieni naturalnych po obrabiane mechanicznie. W kolorach – od sztucznie uzyskanych bieli, poprzez czerń, zieleń, brąz, skończywszy na odcieniach szarości. Możliwości hurtowni są praktycznie nieograniczone. Co więcej systematycznie uzupełniamy ofertę o nowe typy kamienia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dodatkowo możemy dopasować się do konkretnych życzeń, sprowadzając lub tworząc zamówienie pod indywidualne preferencje.

kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy

kamień piaskowiec

Kamień piaskowiec

kamień podjazdowy

Kamień podjazdowy

kamień bezfugowy

Kamień bezfugowy

Płyty kamienne z piaskowca

 

sprzedaż kamienia tarnów
Sprzedaż Kamienia Tarnów

Sprzedaż kamienia jest nastawiona przede wszystkim na klienta indywidualnego. Nasi pracownicy w sposób fachowy pomogą państwu w doborze najlepszego materiału, opowiadającego preferencjom i potrzebom danej inwestycji. Dodatkowo kamień naturalny wybrany z naszej oferty będzie stanowił gwarancję solidności i dopasowania do oczekiwań.

Posiadamy także kamień elewacyjny w postaci kamiennych płyt oraz płytek z kamienia naturalnego. Pierwszy rodzaj to w większości płyty kamienne z piaskowca, najchętniej wybierany do tworzenia elewacji, z uwagi na swój ciepły, przyjemny dla oka kolor oraz niezbyt wygórowaną cenę. Drugi rodzaj kamienia, to granit. Dużo lepszy pod względem parametrów wytrzymałościowych, ale z kolei zdecydowanie droższe. Nie mniej jednak decyzja zakupowa leży po stronie klienta. My ze swojej strony możemy zagwarantować wszelką pomoc w doborze materiału pod jego docelowe przeznaczenie. Nasz doświadczony personel poprowadzi każdego klienta przez ścieżkę wyboru i zamówienia.