Sprzedaż kamienia Jasło

sprzedaż kamienia naturalnego jasło

Skład kamienia naturalnego Podkarpacie

Kamień dekoracyjny wykorzystywany w architekturze wnętrz, to do tej pory w większości kamień gipsowy bądź betonowy. Kamień naturalny pojawiał się rzadko, gdyż jego cena i dostępność była dość problematyczna. Od kilku lat popularność naturalnego kamienia, wykorzystywanego jako np. kamień elewacyjny, uległa ogromnemu zwiększeniu. Sprzedaż Kamienia Jasło to skład kamienia naturalnego o szerokim wachlarzu odcieni i faktury. Poznaj naszą ofertę i zobacz, jakie rodzaje kamienia posiadamy w swojej hurtowni.

Płytki z kamienia naturalnego wykorzystuje się coraz częściej w posadzkach kuchennych, łazienkowych, w holach i na schodach. Popularne wykorzystanie to także dekoracja tarasu i patio. Modzie na kamień naturalny sprzyja ogromna popularność ogrzewania podłogowego. Najlepiej bowiem współpracuje ono z płytkami ceramicznymi lub z płytkami z kamienia naturalnego

kamień bezfugowy

Kamień bezfugowy

kamień cięty rzędowo

Kamień cięty rzędowo

kamień nieregularny

Kamień nieregularny

kamień ozdobny

Kamień ozdobny

Płytki kamienne na posadzkę

kamień naturalny
Sprzedaż Kamienia Jasło

Kamień łupany świetnie sprawdza się jako element wystroju wnętrz. Zdecydowanie najlepszym wyborem do wnętrza domu jest piaskowiec. Jest on bardzo łatwy w obróbce, daje się stosunkowo łatwo kształtować i ma bardzo przyjemne dla oka barwy. Od jasno żółtej poprzez wszystkie odcienie żółtego, brązu i koloru pomarańczowego. Najlepszym wykorzystaniem piaskowca jest położenie go jako kamień na ścianę. Zasadniczo dość słabo sprawdza się on w roli kamienia posadzkowego, niezależnie czy w domu, czy na tarasach. Dość łatwo łapie wilgoć. Dlatego jego zastosowanie w łazienkach czy kuchniach to nienajlepszy pomysł. Na posadzki i ściany, w pomieszczeniach o dużej wilgotności, zdecydowanie bardziej poleca się granit bądź marmur. Jako kamień ozdobny oba te materiały sprawdzą się znakomicie. Liczba i rodzaj kolorów, odcieni i żyłowań tego rodzaju kamieni jest ogromny. 

Poza tym marmur i granit świetnie sprawdzą się, jako kamień na taras. Są odporne na ścieranie, nie chłoną wody i dość łatwo, przy użyciu specjalnych środków, da się je czyścić. Niestety ten kamień ma także swoje wady. Największą i najistotniejszą jest wysoka cena. Granit to ponadto jeden z lepszych rozwiązań jako kamień na podjazdy. Jego wytrzymałość, odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, sprawią, iż każdy podjazd będzie mógł być użytkowany bardzo długo.