Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia gdańsk

Sprzedaż kamienia Gdańsk


Kamień naturalny ma całe mnóstwo różnorodnych, potencjalnych sposobów do wykorzystania. Można użyć go zarówno w budownictwie, jak i ogrodnictwie, ale większość zastosowań jest w dużym stopniu uzależniona od rodzaju danego kamienia, gdyż wpływa to bardzo mocno na jego konkretne właściwości. W ostatnich latach kamień stał się bardzo cenionym materiałem elewacyjnym. Użycie kamienia naturalnego w ten sposób warunkuje wiele korzyści czerpanych z takiego zastosowania.

Kamień na ścianach zewnętrznych chroni przed warunkami atmosferycznymi, sam jest na nie w dużym stopniu odporny. Ponadto stanowi świetną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, stąd też częste wykorzystywanie kamienia w miejscach narażonych na uderzenia. Kładzenie kamiennych ścian jest także rozpowszechnione w tych miejscach, które najczęściej ulegają zabrudzeniom, kamień naturalny dobrze się czyści, i nie pozwala na zabrudzenia i wycieranie związane z częstym użytkowaniem.

sprzedaż kamienia naturalnego gdańsk kamień naturalny gdańsk kamień na ogrodzenia kamień elewacyjny naturalny kamień naturalny cena kamień dekoracyjny ogrodowy cena kamień naturalny płytki z kamienia naturalnego

Hurtownia kamienia naturalnego


Kamień elewacyjny ma także kilka zalet. Przede wszystkim, jeśli chcemy w maksymalnym stopniu wykorzystać wyżej wymienione korzyści powinniśmy zdecydować się na płyty kamienne. Te z kolei są bardzo praktyczne i pozwalają zapomnieć o odświeżaniu elewacji na długie lata. Przy montażu tego typu płyt należy wykorzystać specjalny system podtrzymujący kamienne bloki.

W ofercie naszej hurtowni, znajdują się jednak tańsze sposoby na wykonanie kamiennej elewacji. Płytki z kamienia naturalnego stanowią pewne zastępstwo dla kamiennych płyt, jednak jest to raczej kamień czysto dekoracyjny, w dużo mniejszym stopniu spełniający utylitarne funkcje, jakie pełnia płyty kamienne.

Hurtownia kamienia naturalnego, ma w swojej ofercie także różne typy kamienia wykorzystywanego na ścieżki, obrzeża podjazdów, same podjazdy, ogrodzenia, murki, podmurówki. Kamień ogrodowy dostępny jest w szerokiej skali faktur, kolorów i typów w zależności od potrzeb klientów. Zapewniamy sprzedażkamienai z transportem na terenie całego kraju, jak również za granicę.

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018