Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień dekoracyjny


Kamień dekoracyjny


kamień rzeszów

Kamienie dekoracyjne stanowią dziś bardzo modny i atrakcyjny dodatek, ozdobę lub element wykończeniowy domu i ogrodu. Są naturalnym materiałem, który jest interesujący pod względem koloru, faktury i kształtu, niepowtarzalny, a jednocześnie dobrze współgrający z innymi materiałami i sprzętami. Taka uniwersalność kamienia pozwala na tworzenie z niego pięknych dekoracji i niepowtarzalnych wykończeń sprzętów codziennego użytku i aranżacji budynków.

Najczęściej kupowanym przez klientów kamieniem na zewnątrz jest kamień elewacyjny. Ma szerokie zastosowanie w budowie i zdobnictwie wszelkich zewnętrznych elementów domu. Można nim wykładać nie tylko ściany zewnętrzne, ale też schody, tarasy, czy ogrodowe sprzęty, takie jak ławki, grille. Kamień dekoracyjny zewnętrzny podkreśla styl i linie budynku, dodaje elegancji i kreuje ostateczny wygląd i charakter domu.

Wewnątrz domu najczęściej stosuje się kamień dekoracyjny na ścianę. Można nim oklejać część ściany lub całe pomieszczenie. Dzięki temu uzyskuje się niezwykły klimat pomieszczenia, można optycznie je powiększyć, nadać mu szyku, rozjaśnić. W zależności od koloru i faktury, kamień nadaje każdemu pomieszczeniu charakteru i podkreśla jego atuty: linie, wyposażenie, światło. Kamień nadaje się także na schody, do okładania kominka, robienia półek.

Kamień dekoracyjny cena


Kamienie nie należą do najtańszych elementów budowlanych. Ich urok i trwałość są jednak warte swojej ceny. Tani kamień naturalny oferuje hurtownia kamienia naturalnego. Niższe ceny gwarantuje także zakup większej ilości materiałów. Kamień jest przede wszystkim piękny. Jego dobór to kluczowa sprawa. Warto popytać fachowców o odpowiedni rodzaj kamienia pasujący do potrzeb i budynku. Potem warto zastanowić się nad wyborem konkretnego kształtu i koloru. Wykonanie kamiennej elewacji nie jest trudne, łatwe w ułożeniu są kamienie bezfugowe, które układa się na specjalnym kleju. Dobre ułożenie kamienia, a potem odpowiednia konserwacja, gwarantują jego żywotność na dziesiątki lat.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018