Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Naturalny kamień ozdobny


Naturalny kamień ozdobny


kamień ogrodowy

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się ozdoby z naturalnego kamienia. Można je zakupić w hurtowniach i sklepach, które oferują bardzo szeroki wybór kamienia nadającego się do różnych prac wykończeniowych i budowlanych. Naturalny kamień ozdobny jest materiałem idealnym dla tych, którzy chcą posiadać ekologiczny dom. Poza tym jest bardzo dekoracyjny i trwały. Można wykorzystać go do wykańczania domu na zewnątrz i wewnątrz, a także w ogrodzie.

Kamień dekoracyjny wstępuje w różnych kolorach, choć najpopularniejsze to biały, szary i żółty w różnych odcieniach. Ciemniejsze kolory stosowane są często na zewnątrz, gdyż nie widać na nich zabrudzeń. Kamień ozdobny może występować w różnych wielkościach i kształtach. W ogrodzie wykorzystuje się go do między innymi budowania murków, ogrodzeń, ławek, grilla, czy dekoracji donic i grządek. Kamień do dekoracji oczek wodnych podkreśla piękno roślin i wyznacza "granice" oczka. Z kolei kamień na ścieżki ogrodowe i do dekoracji to w najróżniejszych kształtach kamień otoczak – najczęściej używany, zbliżony kształtem do naturalnego kamienia występującego w przyrodzie.

Kamień o zróżnicowanych kształtach znajduje zastosowanie dekoracyjne. Takie wyjątkowe kamienie to niepowtarzalne ozdoby, które mogą być samodzielną dekoracją ogrodowego trawnika lub częścią większej kompozycji łączonej z roślinami, drewnem, czy z innymi materiałami.

Sprzedaż kamienia z transportem

Naturalny kamień ozdobny to zawsze niezwykły element dekoracji lub wykończenia. Jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Jest dekoracją samą w sobie, ale także może być uzupełnieniem innych elementów. Doskonale pasuje do różnych aranżacji i stylów. Może być wykorzystany na zewnątrz i wewnątrz budynku – co w razie potrzeby umożliwia wykorzystanie tych samych elementów do różnych kompozycji.

Możliwość zakupu kamienia dekoracyjnego na indywidualne zamówienie pozwala na dobór produktu do własnego projektu. Wyobraźnia, ale też sama natura, podpowiada różne rozwiązania. Różnorodność wyboru stwarza szansę na stworzenie niezwykłych dekoracji, które zachwycą i podkreślą naturalne piękno domu i jego otoczenia.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018