Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień ozdobny


Kamień ozdobny


kamień ogrodowy

Kamień ozdobny to bardzo ciekawy i atrakcyjny materiał wykończeniowy. Jest naturalną ozdobą chętnie wykorzystywaną do dekoracji domu, ogrodu i użytkowych pomieszczeń. Ponieważ ma wiele zalet, przede wszytkim jest trwały i nie sprawia problemów z użytkowaniem, a do tego jest bardzo dekoracyjny, coraz częściej klienci wybierają ten ekologiczny materiał.

Rodzaje kamienia i jego zastosowanie:


Kamień cięty, tzw. ryska, odznacza się dużą trwałością i wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Ma charakterystyczną błyszczącą powłokę (tzw. mika) i piękne, niepowtarzalne kolory. Nadaje się na elewacje zewnętrzne, ogrodzenia, kominy, a także do okładania ścian. Ryska to również elegancki kamień na kominki. Można go wykorzystywać jako ozdobę i materiał wykończeniowy.

Kamień nieregularny jest również bardzo atrakcyjnym materiałem wykończeniowym i dekoracyjnym. Jego kształty i kolory są niepowtarzalne, więc pozwalają na stworzenie wyjątkowych aranżacji wewnątrz domu i na zewnątrz. Można go stosować do wszelkich wykończeń na zewnątrz, jako element dekoracyjny elewacyjny, do obłożenia kominów i grilli, a także na różnego rodzaju ścieżki. Nadaje się także do oczek wodnych. Trzeba jednak dobrać odpowiednio grubość kamienia.

Zakup kamienia powinien być dobrze zaplanowany. Potrzebna jest tu pomoc fachowca, który doradzi jaki rodzaj kamienia wybrać, a następnie obliczy, jaka jego ilość będzie konieczna do wykonania dekoracji. W zależności od rodzaju kamienia trzeba liczyć się z tym, że pozostaną odpady, które można będzie wykorzystać do innych dekoracji. Jest możliwa wysyłkowa sprzedaż kamienia, co jest bardzo wygodne dla klientów.

Kamienie ozdobne są sprzedawane na metry, tony, czasami na sztuki (pojedyncze duże okazy). Cena kamieni ozdobnych zaczyna się od kilkudziesięciu złotych. Wszystko zależy od rodzaju kamienia, czasami od wielkości zamówienia. Jest to wyjątkowy materiał, niepowtarzalny, wymagający przy układaniu nie tylko fachowej wiedzy, ale też wyobraźni, by wydobyć z niego prawdziwe, naturalne piękno.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018