Sprzedaż kamienia Wrocław

sprzedaż kamienia wrocław

Kamień elewacyjny na zewnątrz domu

Wykorzystanie kamienia naturalnego jako element dekoracyjny w naszych domach to ostatnio bardzo modny temat. Naturalne materiały budowlane mają doskonałe właściwości nie tylko estetyczne, ale także doskonale wpisują się w otoczenie. Kamień, specjalnie zaimpregnowany, daje gwarancje swojej jakości na długie lata. Dzięki czemu staje się on trwalszy niż zwykłe kafelki, albo ściany, które trzeba malować i odświeżać co jakiś czas. Patrząc pod tym kątem możemy śmiało stwierdzić, że inwestycja w kamień jest bardziej opłacalna, niż systematyczne odnawianie ścian. Sprzedaż kamienia Wrocław to hurtownia która oferuje wiele rodzajów kamienia. Ułatwia to zaaranżowanie wnętrza Twojego domu lub ogrodu w indywidualny sposób.

Płytki z kamienia naturalnego wykorzystuje się nie tylko do dekoracji ścian. Kamienie naturalne doskonale nadają się do wykończenia obudowy kominka, albo do aranżacji blatów kuchennych. Można z nich tworzyć posadzki, schody lub tarasy. Dobrym sposobem na dekorację domu jest kamień elewacyjny zewnętrzny. Można go stosować na całości albo tylko na fragmencie fasady. Wszystko zależy od indywidualnych decyzji. Jeśli chcesz, aby otoczenie domu współgrało z nim samym to zaprojektuj swój ogród tak, aby wykorzystać maksimum możliwości tego surowca. Możesz wykorzystać kamienie na ścieżki ogrodowe, jako obudowa do słupków ogrodzeniowych, albo dekoracje grilla ogrodowego, czy obłożenie oczka wodnego – możliwości jest naprawdę mnóstwo.

kamień bezfugowy

Kamień bezfugowy

kamień cięty rzędowo

Kamień cięty rzędowo

kamień nieregularny

Kamień nieregularny

kamień ozdobny

Kamień ozdobny

Importer kamienia naturalnego

sprzedaż kamienia wrocław
Sprzedaż kamienia Wrocław

Jesteśmy importerem kamienia naturalnego prosto z Bułgarii. Przez lata swojej działalności zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie oferować usługi na wysokim poziomie. Stawiamy na jakość połączoną z dobrą obsługą klienta. Dlatego oferujemy sprzedaż kamienia z transportem w atrakcyjnych cenach. Możemy zagwarantować że nasze kamienie naturalne, (kamienie na elewacje, czy kamienie na ścianę) będą trwałe przez długi czas. Kamień sprzedajemy w metrach paletowych, czyli ok 0,96 m².

Jeśli szukasz inspiracji do dekoracji wnętrza swojego domu, albo chcesz, aby wypełniały go oryginalne elementy to warto zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje. Naturalny kamień doskonale wpisuje się zarówno w tradycyjną jak i nowoczesną przestrzeń. Dobór odpowiedniego koloru, dodatkowe oświetlenie i przemyślana aranżacja pozwoli uzyskać ciekawy i przede wszystkim oryginalny efekt. Sprawdź szczegóły naszej oferty i poznaj rodzaje i przeznaczenie naszych produktów. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zamów naturalny kamień.