Sprzedaż kamienia Poznań

sprzedaż kamienia poznań

Kamień dekoracyjny na ścianę

Zachowanie pewnej równowagi między zielenią roślinności, dominującymi kolorami kwiatów rabatowych, a wykorzystaniem kamieni stanowi pewną trudność. Sprzedaż kamienia Poznań oferuje swoim klientom szeroką paletę różnego rodzaju kamieni. W swojej ofercie mamy zarówno kamień dekoracyjny, jak i kamień wykorzystywany do wysypywania ścieżek, podjazdów czy rabat. W naszej hurtowni znajdziecie państwo także łupki i płyty kamienne idealne do wykładania ścieżek, podjazdów i utwardzonych miejsc wokół domów i budynków.

Kamień dekoracyjny powinien być dawkowany w takich ilościach, aby jednocześnie mógł być zauważony i aby rośliny nie przytłumiły jego obecności. Dobrze również jeśli on sam nie zdominuje otoczenia, czyniąc je zbyt zimnym. Uczucie dominacji, jakie wywołuje kamień w nadmiarze jest szczególnie przytłaczająca w nowoczesnych ogrodach. Tutaj w każdy wolny skrawek przestrzeni wtłoczone są kolorowe kamyczki. Należy jednak pamiętać o umiarze i rozsądnym dopasowywaniu kolorów i faktur materiału kamiennego.

kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy

kamień piaskowiec

Kamień piaskowiec

kamień podjazdowy

Kamień podjazdowy

kamień bezfugowy

Kamień bezfugowy

Elewacja z kamieni naturalnych

sprzedaż kamienia poznań
Sprzedaż kamienia Poznań

Nasza hurtownia kamienia naturalnego prowadzi ofertę sprzedaży kamieni na elewację. Kamień elewacyjny stanowi gwarancję trwałej i łatwej do utrzymania w czystości elewacji.. Szczególnie często wykorzystywane są płyty z piaskowca. Ich jasny i ciepły kolor dodaje uroku każdej bryle budynku. Dodatkowo wykorzystane w strategicznych miejscach, uchronią elewację przed brudem i potencjalnymi uszkodzeniami.

W ofercie firmy znajdują się także mniej funkcjonalne, ale równie dekoracyjne płytki z kamienia naturalnego, o popularności których przesądza niska cena. Wszystkie materiały w naszej hurtowni oferowane są w konkurencyjnych, niskich kosztach, których promocyjny charakter potęguje sprzedaż kamienia z transportem.