Sprzedaż kamienia Kraków

sprzedaż kamienia kraków

Naturalne płytki kamienne

Kamień naturalny doskonale odwzorowuje piękno przyrody, dzięki formie i bogatym walorom kolorystycznym. Pomaga stworzyć klimat we wnętrzach jak i doskonale sprawdza się jako kamień na elewację, czy jako kamień ozdobny do ogrodu. Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania na wykończenie wnętrz i szukasz inspiracji, to wykorzystanie elementu budowlanego jakimi są kamienie naturalne pozwoli na uzyskanie oryginalnego efektu. Naturalny kamień ozdobny znajduje zastosowanie jako dekoracja ścian, kominków, podłóg, schodów, czy blatów kuchennych. Co więcej kamień jest łatwiejszy w utrzymaniu i trwalszy w porównaniu do ścian które są pomalowane, wytapetowane lub pokryte kafelkami.

Płytki z kamienia naturalnego nie tylko nadają się do wnętrza, ale też nadadzą odpowiedni charakter elewacji domu. Oprócz estetycznego aspektu, kamienna fasada jest wytrzymała na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Dodatkowo stosując kamień na elewacje można być pewnym, że dzięki swojej trwałości, posłuży przez długie lata. Aby wszystko współgrało ze sobą warto zastanowić się nad odpowiednią aranżacją ogrodu, w której również można zastosować wspomniany kamień. Mnogość kolorów i zróżnicowane kształty pozwalają na uzyskanie naturalnego wyglądu ścieżek ogrodowych, ogrodzeń, czy innych elementów dekoracyjnych jak chociażby oczka wodne. Aby spotęgować wyjątkowy wygląd tego budulca można zamontować specjalne oświetlenie, dzięki czemu całość będzie wyglądała naprawdę imponująco.

kamień bezfugowy

Kamień bezfugowy

kamień cięty rzędowo

Kamień cięty rzędowo

kamień nieregularny

Kamień nieregularny

kamień ozdobny

Kamień ozdobny

Hurtownia kamieni ozdobnych

sprzedaż kamienia kraków
Sprzedaż Kamienia Kraków

Działamy na rynku już od 10 lat, zajmując się importem kamienia bezpośrednio z Bułgarii. Nasza hurtownia kamienia naturalnego oferuje sprzedaż tego surowca nie tylko stacjonarnie, ale także wysyłkowo, z transportem. Rodzaje kamienia, które posiadamy to gnejs, łupek i kwarcyt, każdy z nich sprzedajemy w metrach paletowych (0,96 m²). Sprzedaż kamienia naturalnego oferujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu klienci mogą dobrać produkt pod swój projekt.

Walory estetyczne, ciekawa struktura i mnogość kolorów daje praktycznie nieograniczone możliwości kompozycyjne. Swoje miejsce kamień naturalny znajdzie zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych, skupiając na sobie największą uwagę. Przy aranżacji wnętrza pomieszczeń należy, podobnie jak w przypadku projektowania ogrodu, pamiętać o oświetleniu, które pozwoli dodatkowo wyeksponować kamienną strukturę. Zainspiruj się naszymi dotychczasowymi realizacjami i dowiedz się więcej na temat zastosowania kamienia w domu i ogrodzie.