Sprzedaż kamienia Katowice

sprzedaż kamienia katowice

Kamienie dekoracyjne

Kamień naturalny wykorzystywany jest w wielu dziedzinach (w budownictwie, czy w ogrodnictwie). W zależności od tego, na jaki rodzaj i typ kamienia się zdecydujemy, będziemy mogli wykorzystać go na wiele różnych sposobów. Sprzedaż, jaką oferuje nasza hurtownia, umożliwia dobór wszelkich typów kamienia. W naszej ofercie znajdą państwo zarówno granit, bazalty, piaskowiec, kwarc, wapienie, czy kamień polny. Sprzedaż Kamienia Katowice to hurtownia, która oferuje kamień nawierzchniowy luźny, utwardzający, wypełniający oraz głazy i bryły.

Wybierając konkretny kamień dekoracyjny klient powinien kierować się nie tylko jego wyglądem. Przede wszystkim musi zwrócić uwagę na właściwości, które mają usprawniać jego późniejsze wykorzystanie. Na przykład jeśli wybieramy kamień do dekoracji rabat kwiatowych, musimy zdawać sobie sprawę z jednej rzeczy. Wybierając, np. sztucznie obrabiany kamień biały czeka nas coroczne dosypywanie dodatkowych warstw, gdyż kamień ten ma tendencje do łatwego obrastania mchem i nieestetycznego zielenienia.

kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy

kamień piaskowiec

Kamień piaskowiec

kamień podjazdowy

Kamień podjazdowy

kamień bezfugowy

Kamień bezfugowy

Kamienie na ścieżki ogrodowe

kamień naturalny
Sprzedaż Kamienia Katowice

Kamień ogrodowy przeznaczany na ścieżki i ich obramowania musi cechować się odpornością na ścieranie, czy uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo powinien mieć chropowatą nawierzchnię, uniemożliwiającą poślizgnięcie się, szczególnie przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Hurtownia kamienia działa na rynku już od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala dostarczać klientom tylko materiały najwyższej jakości, wyselekcjonowane i nadające się w pełni do sugerowanych przeznaczeń. Nasi pracownicy są w stanie zapewnić kompleksowe doradztwo w zakresie możliwości materiałów oferowanych przez naszą firmę. Dodatkowo pomogą dobrać idealny kamień do Państwa potrzeb.

Ponadto oferujemy sprzedaż kamienia naturalnego wraz z transportem na terenie kraju i za granicę. Dowóz przysługuje na wszystkie rodzaje kamienia naturalnego oferowanego przez naszą firmę, włączając w to płytki z kamienia naturalnego, gnejs łupkowy i kamień łupany.