Monolity do ogrodu

Monolity do ogrodu

Architektura ogrodowa cieszy się ogromnym uznaniem. O jakie elementy warto zadbać, żeby zaaranżować przytulny ogrodowy kącik? Wszystko zależy od naszych preferencji, bo tylko wyobraźnia nas ogranicza. Jednym z aranżacyjnych ulubieńców są ozdobne kamienie ogrodowe, inaczej monolity ogrodowe. Monolity do ogrodu zyskały ogromną sympatię jako element dekoracyjny ogrodów, a także przy zdobieniu fontann, czy oczek wodnych.

Monolity do ogrodu potocznie nazywamy głazami, skałami, bryłami. Te wielkogabarytowe kamienie naturalne stosujemy często przy tworzeniu konkretnej koncepcji w ogrodzie, ale również jako element dekoracyjny, który urozmaici naszą przestrzeń i wprowadzi ciekawy element architektoniczny. Monolity ogrodowe są również odporne na negatywne działanie warunków atmosferycznych, co nie wpływa w żadnym stopniu na modyfikację ich kształtów, czy ewentualne uszkodzenia.

monolity do ogrodu

Unikatowe monolity do ogrodu

W naszej ofercie można znaleźć odpowiednie głazy i monolity ogrodowe w różnych kształtach, które nadadzą każdej przestrzeni naturalności i wzbogacając jej estetykę. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, ponieważ monolity ogrodowe różnią się między sobą fakturą, czy rodzajem kamienia. Ważne jest również odpowiednie dopasowanie kamieni do naszej koncepcji. Monolity ogrodowe idealnie wtapiają się w krajobraz i nadają mu naturalnego efektu.

Monolity ogrodowe występują w różnych kształtach. W naszej ofercie znajdą państwo produkty w wysokości od 40 cm do 120 cm. Obwód podstawowy wynosi natomiast od 40 cm do 120 cm. Ofertę sukcesywnie wzbogacamy o nowe monolity ogrodowe, opierając się na sugestiach naszych klientów oraz trendach. Dbamy o jak najwyższą jakość realizowanego zamówienia, ale również chętnie doradzamy jak zaaranżować istniejący już ogród.