Kamienie naturalne do wykończenia wnętrz

Kamienie naturalne do wykończenia wnętrz

Znajdą się między nami ludzie inwestujący w kamień elewacyjny, czyli w te specjalne panele z piaskowca, które zazwyczaj przykrywają elewację. Rzecz jasna zdecydowanie taniej jest postawić na jakiś tynk, a potem na pomalowanie elewacji. Problem tkwi tylko w tym, że na tynk stawia niemal każdy, a kamień elewacyjny w formie tych zazębiających się paneli to opcja bardziej oryginalna. Warto jednak pamiętać, aby o kamienie naturalne dbać z należytym staraniem. Należy je bowiem zaimpregnować specjalnym impregnatem. Często taki zabieg powinno się stosować nawet dwa razy na rok.

kamienie naturalne do wykończenia wnętrz

Dekorowanie wnętrz kamieniem

Opcja taka jak kamień dekoracyjny do wnętrz ma kilka zastosowań. Może być zastosowany jako wykończenie jednej ze ścian w salonie lub jako obudowa do kominka. Naturalny kamień ma niepowtarzalny i oryginalny kształt i strukturę, dlatego można z niego wykonać ciekawe aranżacje. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy zdecydować się na wykończenie ściany kamieniem naturalnym to jednym argumentem na pewno Cię przekonamy. Otóż ściana pokryta kamiennymi płytkami nie wymaga odnawiania co kilka lat, jak to bywa w przypadku malowania ścian. Oczywiście kamień naturalny wymaga impregnacji specjalnymi środkami do tego stworzonymi. Jednak i tak jest to łatwiejsze i stosunkowo tańsze niż ponowne malowanie ścian. W naszej hurtowni zakupisz specjalny impregnat do kamienia naturalnego, posiadający specjalną formułę, która zapewni trwałość i doskonały wygląd na dłużej.

Nie blokuj swojej wyobraźni. Możesz wprowadzić nieco natury do swojego domu lub mieszkania. Spraw, że Twoje wnętrza będą oryginalne i co najważniejsze, nie będą wymagały częstego remontu. Zobacz nasze produkty: kamień bezfugowy, kamień ryska, czy piaskowce. Pooglądaj nasze dotychczasowe realizacje, zainspiruj się i zdecyduj się na dekorowanie wnętrz kamieniem. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat samego kamienia, jego rodzajów i kolorystyki lub jego montażu, czy impregnacji, skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą hurtownie kamienia naturalnego w Trzebownisku koło Rzeszowa. Zapraszamy!


Kamienie naturalne do wykończenia wnętrz