Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia wrocław

Sprzedaż kamienia Wrocław


Wykorzystanie kamienia naturalnego jako element dekoracyjny w naszych domach to ostatnio bardzo modny temat. Naturalne materiały budowlane mają doskonałe właściwości nie tylko estetyczne, ale także doskonale wpisują się w otoczenie. Kamień naturalny, specjalnie zaimpregnowany daje gwarancje swojej jakości na długie lata. Dzięki czemu staje się on trwalszy niż zwykłe kafelki, czy tapeta, którą trzeba co kilka lat wymieniać, albo ściany, które trzeba malować i odświeżać również co jakiś czas. Patrząc pod tym kątem możemy śmiało stwierdzić, że inwestycja w kamień naturalny jest bardziej opłacalna, niż systematyczne odnawianie ścian. Wykorzystaj zatem właściwości naturalnego kamienia i zdecyduj się na wykorzystanie go zarówno we wnętrzach Twojego domu, jak i jako aranżacja ogrodu i innych elementów.

Płytki z kamienia naturalnego wykorzystuje się nie tylko do dekoracji ścian. Kamienie naturalne doskonale nadają się do wykończenia obudowy kominka, albo do aranżacji blatów kuchennych. Można z nich tworzyć posadzki, schody lub tarasy. Dobrym sposobem na dekorację domu jest kamień elewacyjny zewnętrzny. Można go stosować na całości albo tylko na fragmencie fasady. Wszystko zależy od indywidualnych decyzji. Jeśli chcesz, aby otoczenie domu współgrało z nim samym to zaprojektuj swój ogród tak, aby wykorzystać maksimum możliwości tego surowca. Możesz wykorzystać kamienie na ścieżki ogrodowe, jako obudowa do słupków ogrodzeniowych, albo dekoracje grilla ogrodowego, czy obłożenie oczka wodnego - możliwości jest naprawdę mnóstwo.

sprzedaż kamienia naturalnego wlocław kamień naturalny wrocław kamień na ogrodzenia kamień elewacyjny naturalny kamień naturalny cena kamień dekoracyjny ogrodowy cena kamień naturalny płytki z kamienia naturalnego

Hurtownia kamienia naturalnego


Jesteśmy importerem kamienia naturalnego prosto z Bułgarii. Przez lata swojej działalności zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie oferować usługi na wysokim poziomie. Stawiamy na jakość połączoną z dobrą obsługą klienta. Dlatego oferujemy sprzedaż kamienia z transportem w atrakcyjnych cenach. Możemy zagwarantować że nasze kamienie naturalne, (kamienie na elewacje, czy kamienie na ścianę) będą trwałe przez długi czas. Kamień sprzedajemy w metrach paletowych, czyli ok 0,96 m².

Jeśli szukasz inspiracji do dekoracji wnętrza swojego domu, albo chcesz, aby wypełniały go oryginalne elementy to warto zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje. Naturalny kamień doskonale wpisuje się zarówno w tradycyjną jak i nowoczesną przestrzeń. Dobór odpowiedniego koloru, dodatkowe oświetlenie i przemyślana aranżacja pozwoli uzyskać ciekawy i przede wszystkim oryginalny efekt. Sprawdź szczegóły naszej oferty i poznaj rodzaje i przeznaczenie naszych produktów. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zamów naturalny kamień.

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018