Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia warszawa

Sprzedaż kamienia Warszawa


Naturalne materiały budowlane są ostatnimi czasy bardzo często wykorzystywane zarówno w samym budownictwie jak i w wykończeniu wnętrz i dekoracji ogrodów. Wszystko co jest eco jest modne, co więcej surowiec taki jak kamień naturalny doskonale wpisuje się w architekturę, czy w ukztałtowanie terenu, tworząc tym samym spójną całość. Kamień naturalny może mieć szerokie zastosowanie. Często wykorzystystywany jest jako dekoracja ścian wewnętrznych lub jako kamień elewacyjny - na całości powierzchni lub jedynie jakiejś części. Dzięki niemu pomieszczenie nabiera charakteru, a kamienna fasada budynku zdobi całą bryłę domu. Kamień na elewacje może być cięty, łupany, albo dodatkowo obrabiany, można także wybrać kamień murowy, który jest układany jak cegła.

Kamień dekoracyjny wykorzystywany jest również jako element do obudowy kominka, półek, czy blatów kuchennych. Zastosowanie kamienia naturalnego we wnętrzach sprawi, że staną się one cieplejsze i pełne oryginalności. Co więcej kamień jest zdecydowanie trwalszy niż tapeta, czy zwykłe kafelki, a jego utrzymanie jest dużo łatwiejsze. Może więc warto zastanowić się, czy nie lepiej zainwestować w kamień naturalny na ścianę i pozwolić sobie na gwarancję jakości przez długie lata. Takie wykorzystanie tego surowca również sprawdzi się w przypadku ogrodów. Kamień nieregularny na ścieżkach, przy oczkach wodnych, czy jako oblożenie słupków ogrodzeniowych, na pewno sprawi, że sam dom będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie, a czas wolny spęczony w takim ogrodzie będzie przyjemniejszy.

sprzedaż kamienia naturalnego warszawa kamień naturalny warszawa sprzedaż kamienia z transportem kamień ryska kamień na podjazdy kamień naturalny grafitowy gnejs elewacyjny kamień sprzedaż wysyłkowa

Hurtownia kamienia naturalnego


Zajmujemy się sprzedażą kamienia naturalnego od przeszło 10 lat. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów kamienia - kwarcyt, gnejs, łupek, czy piaskowiec, każdy w szerokiej gamie kolorystycznej (biały, beżowy, brązowy, bursztynowo-platynowy, czarno-zielony, grafitowy, platynowy, szary, złoty, ruja i wiele innych). Kamienie te mają zastosowanie zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz - w formie elewacji, ale także jako kamienie ozdobne do ogrodu. Możliwości jest wiele i ograniczyć nas może jedynie nasza wyobraźnia.

To na co nastawia się nasza hurtownia kamienia naturalnego to przede wszystkim zadowolenie klienta. Dlatego oferujemy wysoką jakość swoich produktów, dając gwarancję trwałości na zakupiony u nas towar. Sprzedaż kamienia naturalnego w naszej firmie występuje w formie hurtowej i detalicznej, a każde zamówienie sprzedajemy w metrach paletowych, czyli ok. 0,96 m². Oferujemy także sprzedaż kamienia z transportem lub kupno produktu w siedzibie stacjonarnej. Po szczegóły dotyczące sprzedaży lub transportu, zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018