Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia tarnów

Sprzedaż kamienia Tarnów


Kamień to naturalny budulec wykorzystywany i w budownictwie, i w ogrodnictwie od tysięcy lat. Jego różnorodne zalety oraz rodzaje sprawiają, że pole do zastosowań jest niezwykle szerokie. W różnych zastosowaniach, istotne będą różne właściwości kamienia. I tak przy wypełnieniach rabat, doniczek czy słupków siatkowych, istotne będą ich estetyczne walory, zaś przy tworzeniu podmurówek, powierzchni ścieżek podjazdów, raczej parametry wytrzymałościowe będą wchodziły w grę. Kamień dekoracyjny odgrywa w tym momencie tak dużą rolę, że nasza hurtownia posiada w swojej ofercie kilkanaście typów i rodzajów kamieni, w różnych kształtach, kolorach, fakturach, a nawet deseniach.

Od kamieni naturalnych po obrabiane mechanicznie. W kolorach od sztucznie uzyskanych bieli, poprzez czerń, zieleń, bordo, róż, skończywszy na brązach i odcieniach szarości. Możliwości hurtowni są praktycznie nieograniczone, systematycznie uzupełniamy ofertę o nowe typy kamienia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Możemy także, dopasować się do konkretnych życzeń sprowadzając lub tworząc zamówienie pod indywidualne preferencje.

sprzedaż kamienia naturalnego tarnów kamień naturalny tarnów hurtownia kamienia naturalnego kamień na kominki gnejs elewacyjny kamień na ogrodzenia kamień naturalny cena za metr płytki z kamienia naturalnego

Hurtownia kamienia naturalnego


Sprzedaż kamienia jest nastawiona przede wszystkim na klienta indywidualnego. Nasi pracownicy w sposób fachowy pomogą państwu w doborze najlepszego materiału, opowiadającego preferencjom i potrzebom danej inwestycji. Kamień ogrodowy wybrany z naszej oferty będzie stanowił gwarancję solidności i dopasowania do oczekiwań.

Posiadamy także kamień elewacyjny w postaci kamiennych płyt oraz płytek z kamienia naturalnego. Pierwszy rodzaj to w większości płyty z piaskowca, najchętniej wybieranego do tworzenia elewacji, z uwagi na swój ciepły, przyjemny dla oka kolor oraz niezbyt wygórowaną cenę. Dużo lepszy pod względem parametrów wytrzymałościowych jest granit, bazalt czy kwarc, ale te materiały są zdecydowanie droższe i wymagają również kolejnych nakładów na systemy umożliwiające zamontowanie płyt na elewacji. Firma dotrzymuje terminów zamówień, działając szybko i w pełni profesjonalnie, umożliwiając klientowi punktualne rozpoczęcie prac.Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018