Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia poznań

Sprzedaż kamienia Poznań


Zachowanie pewnej równowagi między zielenią roślinności, wybranymi, dominującymi kolorami kwiatów rabatowych, a wykorzystaniem kamieni oraz kolejnego elementu, jaki w naturze pojawia się bardzo często, czyli wody, stanowi pewną trudność. Kamień dekoracyjny powinien być dawkowany w takich ilościach, aby jednocześnie mógł być zauważony i aby rośliny, pnącza, krzewy i drzewa nie przytłumiły jego obecności oraz aby sam nie zdominował otoczenia, czyniąc je zbyt zimnym. Uczucie dominacji, jakie wywołuje kamień ogrodowy w nadmiarze jest szczególnie przytłaczająca w nowoczesnych ogrodach, gdzie w każdy wolny skrawek przestrzeni wtłoczone są kolorowe kamyczki. Kamień naturalny tworzy wspaniałe ozdoby, należy jednak pamiętać o umiarze i rozsądnym dopasowywaniu kolorów i faktur materiału kamiennego.

Hurtownia kamienia naturalnego, oferuje swoim klientom szeroką paletę różnego rodzaju kamieni. W swojej ofercie mamy zarówno kamień dekoracyjny, jak i kamień wykorzystywany do wysypywania ścieżek, podjazdów czy rabat. W naszej hurtowni znajdziecie państwo także łupki i płyty kamienne idealne do wykładania ścieżek, podjazdów i utwardzonych miejsc wokół domów i budynków.

sprzedaż kamienia naturalnego poznań kamień naturalny poznań kamień na ogrodzenia kamień elewacyjny naturalny kamień naturalny cena kamień dekoracyjny ogrodowy cena kamień naturalny płytki z kamienia naturalnego

Hurtownia kamienia naturalnego


Nasza hurtownia kamienia naturalnego prowadzi także ofertę sprzedaży materiału kamiennego elewacyjnego. Kamień elewacyjny dostępny u nas stanowi gwarancję trwałej i łatwej do utrzymania w czystości elewacji, szczególnie jeśli skorzystacie Państwo z ofery płyt kamiennych. Szczególnie często wykorzystywane są płyty z piaskowca, których jasny i ciepły kolor dodaje uroku każdej bryle budynku, a wykorzystanie w strategicznych miejscach, jak narożniki czy ściany przy wejściach frontowych i garażowych, uchronią elewację przed brudem i potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

W ofercie firmy znajdują się także mniej funkcjonalne, ale równie dekoracyjne płytki z kamienia naturalnego, o popularności których przesądza niska cena. Wszystkie materiały w naszej hurtowni oferowane są w konkurencyjnych, niskich kosztach, których promocyjny charakter potęguje sprzedaż kamienia z transportem.

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018