Sprzedaż kamienia naturalnego

Sprzedaż kamienia naturalnego

Sprzedaż kamienia naturalnego

 

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem kamienia, to:

Zmierz powierzchnię na jakiej będzie układany oraz gdzie będzie układany (czy na elewacji, czy placu, podjeździe, itp.). Następnie wykonaj do nas telefon lub napisz na maila:

    792 722 393
    530 700 117
    biuro@kamienrzeszow.pl 

Pomożemy Ci w wyborze i doradzimy jaki rodzaj kamienia naturalnego wybrać.
Ustalimy formę zapłaty oraz transportu tak,
aby zakup był dla Ciebie jak najbardziej korzystny!

Ważne!

  1. Kamień jest mierzony z fugą nieregularną o minimalnym zagęszczeniu
  2. Cena dotyczy warstwy paletowej, a nie metra kwadratowego kamienia po wyłożeniu na ścianie czy chodniku
  3. Planując układanie kamienia, tworząc wąską fugę – należy zakupić do 35% więcej kamienia (znaczny odpad na docinanie)

Posiadamy w ciągłej sprzedaży kamień naturalny
w najkorzystniejszej cenie w regionie.

  • – kamień nieregularny drobny – od 30 zł za metr paletowy
  • – kamień nieregularny duży – od 40 zł za metr paletowy
  • płytka kamienna – od 75 zł za metr paletowy
  •  
  • Zakupiony kamień dostarczamy na terenie kraju, w super korzystnej cenie
    tylko 200 zł za paletę + 10 zł pobranie (na palecie około 25 metrów kamienia).

Sprzedaż kamienia naturalnego

Kamień naturalny to surowiec, który od wielu wieków jest wykorzystywany w budownictwie, zarówno przy wykończeniach zewnętrznych elewacji, jak i przy wnętrzach. Sprzedaż kamienia naturalnego pozwala także na wykorzystanie go w szeroko rozumianej architekturze ogrodów, gdzie od wielu wieków spełniał on czysto utylitarne funkcje, jak np. tworzenie murków, obramowań sadzawek, klombów, schodów, tarasów czy elementów altan. Oczywiście przy okazji wypełniania swoich praktycznych funkcji, kamień naturalny ma także wysokie walory estetyczne, znacznie podwyższające ogólny obraz każdego ogrodu, dodając mu elegancji i naturalności.

Kamień naturalny jako kamień do ogrodu był wykorzystywany nieprzerwanie przez wieki, jednak w ostatnich dziesięcioleciach, szczególnie w Polsce, dużo częściej można było spotkać jego sztuczne zamienniki. Wiązało się to przede wszystkim z sytuacją finansową większości Polaków, których po prostu nie było stać na droższe rodzaje kamienia naturalnego. Jednakże tendencja ta w ostatnich latach odwraca się i coraz więcej osób szuka firm oferujących sprzedaż kamienia naturalnego, doceniając jego wszechstronne zalety.

Rodzaje kamienia naturalnego

Zarówno kamień bezfugowynieregularny, czy kamień naturalny cięty rzędowo nadają się do różnych zastosowań, dlatego warto wcześniej zorientować się gdzie możemy je wykorzystać i który rodzaj najlepiej wypełni postawione mu przez nas zadania.

Szczególnie popularny jest kamień do wykończenia domu wykorzystywany jako kamień na ściany wewnętrzne lub kamień na elewację. Do wnętrz najlepiej nadaje się kamień bezfugowy, a na zewnętrze elewacje polecane są lite płyty elewacyjne. Szczególnie ogromne znaczenie utylitarne mogą mieć zewnętrzne płyty elewacyjne, które skutecznie chronią ścianę przed uszkodzeniami mechanicznymi czy wpływem warunków atmosferycznych, takich jak deszcz bądź działanie promieni UV. Płyty elewacyjne pozwalają także na utrzymanie czystości, dużo łatwiej wyczyścić je niż sam tynk, nawet przy wykorzystaniu konwencjonalnych i najprostszych środków czyszczących. Dlatego też tego typu zabezpieczenia wykorzystywane są w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia czy zabrudzenie- np. przy drzwiach wejściowych i garażowych.

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY