Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia kraków

Sprzedaż kamienia Kraków


Kamień naturalny doskonale odwzorowuje piękno przyrody, dzięki formie i bogatym walorom kolorystycznym. Pomaga stworzyć klimat we wnętrzach jak i doskonale sprawdza się jako kamień na elewację, czy jako kamień ozdobny do ogrodu. Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania na wykończenie wnętrz i szukasz inspiracji, to wykorzystanie elementu budowlanego jakimi są kamienie naturalne pozwoli na uzyskanie oryginalnego efektu. Naturalny kamień ozdobny znajduje zastosowanie jako dekoracja ścian, kominków, podłóg, schodów, czy blatów kuchennych. Co więcej kamień jest łatwiejszy w utrzymaniu i trwalszy w porównaniu do ścian które są pomalowane, wytapetowane lub pokryte kafelkami.

Płytki z kamienia naturalnego nie tylko nadają się do wnętrza, ale też nadadzą odpowiedni charakter elewacji domu. Oprócz estetycznego aspektu, kamienna fasada jest wytrzymała na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Dodatkowo stosując kamień na elewacje można być pewnym, że dzięki swojej trwałości, posłuży przez długie lata. Aby wszystko współgrało ze sobą warto zastanowić się nad odpowiednią aranżacją ogrodu, w której również można zastosować wspomniany kamień. Mnogość kolorów i zróżnicowane kształty pozwalają na uzyskanie naturalnego wyglądu ścieżek ogrodowych, ogrodzeń, czy innych elementów dekoracyjnych jak chociażby oczka wodne. Aby spotęgować wyjątkowy wygląd tego budulca można zamontować specjalne oświetlenie, dzięki czemu całość będzie wyglądała naprawdę imponująco.

sprzedaż kamienia naturalnego kraków kamień naturalny kraków hurtownia kamienia naturalnego kamienie naturalne gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr płytki z kamienia naturalnego

Hurtownia kamienia naturalnego


Działamy na rynku już od 10 lat, zajmując sie importem kamienia bezpośrednio z Bułgarii. Nasza hurtownia kamienia naturalnego oferuje sprzedaż tego surowca nie tylko stacjonarnie, ale także wysyłkowo, z transportem. Rodzaje kamienia, które posiadamy to gnejs, łupek i kwarcyt, każdy z nich sprzedajemy w metrach paletowych (0,96 m²). Sprzedaż kamienia naturalnego oferujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu klienci mogą dobrać produkt pod swój projekt.

Walory estetyczne, ciekawa struktura i mnogość kolorów daje praktycznienieograniczone możliwości kompozycyjne. Swoje miejsce kamień naturalny znajdzie zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych, skupiając na sobie największą uwagę. Przy aranżacji wnętrza pomieszczeń należy, podobnie jak w przypadku projektowania ogrodu, pamiętać o oświetleniu, które pozwoli dodatkowo wyeksponować kamienną strukturę. Zainspiruj się naszymi dotychczasowymi realizacjami i dowiedz się więcej na temat zastosowania kamienia w domu i ogrodzie.

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018