Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia katowice

Sprzedaż kamienia Katowice


Kamień naturalny wykorzystywany jest w wielu dziedzinach, nie tylko w budownictwie, ale także w ogrodnictwie. W zależności od tego, na jaki rodzaj i typ kamienia się zdecydujemy, będziemy mogli wykorzystać go na wiele różnych sposobów. Sprzedaż, jaką oferuje nasza hurtownia kamienia, umożliwia dobór wszelkich typów kamienia, jakie będą potrzebne przede wszystkim w ogrodzie. W naszej ofercie znajdą państwo zarówno granit, bazalty, piaskowiec, kwarc, wapienie, czy kamień polny. Hurtownia kamienia naturalnego oferuje kamień nawierzchniowy luźny, kamień utwardzający, wypełniający oraz głazy i bryły, a także kamień elewacyjny.

Wybierając konkretny kamień dekoracyjny klient powinien kierować się nie tylko jego wyglądem, ale przede wszystkim właściwościami, które mają usprawniać jego późniejsze wykorzystanie. Nawet jeśli wybieramy dany rodzaj kamienia, mającego stanowić tylko dekoracje rabat kwiatowych, musimy zdawać sobie sprawę, że wybierając, np. sztucznie obrabiany kamień biały, musimy liczyć się z corocznym dosypywaniem dodatkowych warstw, gdyż kamień ten ma tendencje do łatwego obrastania mchem i nieestetycznego zielenienia.

sprzedaż kamienia naturalnego katowice kamień naturalny katowice hurtownia kamienia naturalnego kamienie naturalne gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr płytki z kamienia naturalnego

Hurtownia kamienia naturalnego


Kamień ogrodowy przeznaczany na ścieżki i ich obramowania musi cechować się odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, powinien mieć także chropowatą nawierzchnię uniemożliwiającą poślizgnięcie się, nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Nasza hurtownia kamienia działa na rynku już od kilku lat, zdobyte doświadczenie w segmencie kamieniarskim pozwala dostarczać klientom tylko materiały najwyższej jakości, wstępnie wyselekcjonowane i nadające się w pełni do sugerowanych przeznaczeń. Nasi kompetentni pracownicy są w stanie zapewnić kompleksowe doradztwo w zakresie możliwości materiałów oferowanych przez naszą firmę, pomogą dobrać idealny kamień do Państwa potrzeb.

Oferujemy sprzedaż kamienia naturalnego wraz z transportem na terenie kraju i za granicę. Dowóz przysługuje na wszystkie rodzaje kamienia naturalnego oferowanego przez naszą firmę, włączając w to płytki z kamienia naturalnego, gnejs łupkowy i kamień łupany.

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018