Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Płytki z kamienia naturalnego


Płytki z kamienia naturalnego


płytki z kamienia naturalnego

Kamień naturalny to materiał coraz częściej wykorzystywany w budownictwie. Kamienne mogą być elewacje budynków, wykończenia ścian wewnętrznych, a także ogrodowe ławki, ścieżki i schody. Kamienie naturalne mogą stanowić piękną dekorację domu i ogrodu, zarówno pojedyncze wielkie głazy, jak i drobne kamyki, otoczaki, uzupełniające roślinne kompozycje.

Płytki z kamienia naturalnego odznaczają się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, błyszczącą powłoką i chropowatą powierzchnią. Wszystko to sprawia, że ich faktura i kolorystyka są niepowtarzalne i tworzą wyjątkowe kompozycje. Płytki z kamienia naturalnego nadają się na elewacje budynków, ogrodzenia, schody i tarasy, a także jako wewnętrzne dekoracje ścian i kominków.

Bezfugowy kamień w formie płytki jest łatwy w montażu, wystarczy zastosować odpowiedni klej do kamienia. Układanie idzie szybko, a efekt zadowoli każdego klienta. Kamień bezfugowy podsiada fronty łupane, co pozwala na uzyskanie ciekawej faktury i barwy.

Dekoracyjne płytki z kamienia


Płytkami z kamienia można obłożyć cały dom lub jego wybrane części. Kamienne dekoracje wyglądają bardzo elegancko i podkreślają cechy stylu wnętrza i pojedyncze elementy wystroju. W ogrodzie eksponują roślinność i tworzą styl i charakter całości. Mają pozytywny wpływ na człowieka i środowisko. Jako naturalny element wystroju są szczególnie polecane tym osobom, dla których ważne jest to co ekologiczne, zdrowe.

Kamienie naturalne dobrze współgrają z innymi elementami dekoracyjnymi wykonanymi z drewna, metalu, czy szkła. Wszystko to wymaga oczywiście doboru odpowiedniej wielkości, grubości i barwy wszystkich elementów i przemyślenia całości. Kamień jest bardzo uniwersalnym materiałem, niezwykle trwałym, dającym się wykorzystać w różnych aranżacjach i w różnych pomieszczeniach. Jego urok zachwyci każdego. Odpowiednio dobrany nadaje się do każdego wnętrza i stylu.

Istnieje możliwość przeglądania oferty sprzedawanych kamieni na stronach hurtowni i wysyłkowa sprzedaż kamienia. Firma oferuje także sprzedaż kamienia z transportem. W ofercie często pojawiają się wyjątkowe okazje cenowe, warto więc śledzić na bieżąco co dzieje się na stronie.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018