Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak       Nowy kamień naturalny
w promocyjnej cenie!

- Szary metalik
- Złoto-szary

Oferta do wyczerpania zapasów.

SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ

sprzedaż w metrach paletowych (0,96 m²)
sprzedaż kamienia rzeszów

Klej do kamienia naturalnegoKlej GREINPLAST P70LD
Klej GREINPLAST P80LD
Klej GREINPLAST P90LD

Rodzaje klejów do kamieni naturalnych
Klej GREINPLAST P70LD

To doskonały produkt nadający się zarówno do płytek ceramicznych jak i kamienia naturalnego - P70LD Typ C2TE. Jest dostępny w opakowaniu 25kg. Jest on najczęściej wykorzystywany do mocowania podatnych na powstawanie przebarwień płytek i elementów z kamienia naturalnego, marmuru oraz płytek o zwiększonej nasiąkliwości. Klej jest mrozo- i wodoodporny, może być stosowany zarówno do wykończeń podłogowych i ściennych wewnątrz budynków, w pomieszczeniach suchych i czasowo wilgotnych, jak i do przyklejania płytek na stabilnych powierzchniach zewnętrznych. Wyprodukowany w technologii ograniczającej pylenie GREINPLAST "Low Dust". Wyrób klasyfikowany jako cienkowarstwowa, cementowa zaprawa klejąca o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych typu C2TE.
Cena: 76 zł - 25 kg
przy zakupie minimum 25 m² kamienia rabat na klej 10 %
przy zakupie powyżej 75 m² kamienia rabat na klej 15 %

Klej GREINPLAST P80LD

To świetny klej do płytek ceramicznych i kamienia naturalnego - P80LD Typ C2TE S1. Jest dostępny w opakowaniu 25kg. Wykorzystuje się go do mocowania i montażu podatnych na powstawanie przebarwień płytek i elementów z kamienia naturalnego, marmuru oraz płytek o zwiększonej nasiąkliwości. Wysoka przyczepność tego kleju do podłoża umożliwia przyklejanie praktycznie wszystkich płytek o zmniejszonej nasiąkliwości tzw. gresowych płytek. Klej do kamienia naturalnego firmy Greinplast jest klejem mrozoodpornym i wodoodporny dlatego może być wykorzystywany i stosowany na ścianach, podłogach, tarasach, balkonach, posadzkach z podłogówką, w metodzie płytki na płytki, a także przy klejeniu płytek w strefie cokołowej budynków ocieplanych z użyciem styropianu lub wełny. Został on wyprodukowany w technologii ograniczającej pylenie GREINPLAST "Low Dust". Wyrób ten klasyfikowany jest jako cienkowarstwowa, cementowa zaprawa klejąca o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych i podwyższonej elastyczności typu C2TE S1.
Cena: 87 zł - 25 kg
przy zakupie minimum 25 m² kamienia rabat na klej 10 %
przy zakupie powyżej 75 m² kamienia rabat na klej 15 %

Klej GREINPLAST P90LD

To doskonały klej do kamienia naturalnego oraz płytek ceramicznych. Jest to klej rozlewny, wysokoelastyczny, biały, niskopylący Typ C2E S1. Wystepuje w naszej ofercie na bieżąco w opakowaniach 25kg. Jest on wykorzystywany do mocowania i montażu podatnych na powstawanie przebarwień płytek, elementów z kamienia naturalnego i syntetycznego, marmuru, mozaiki szklanej, płytek o zwiększonej nasiąkliwości, płytek z glazury, terakoty na odkształcalne i nieodkształcalne podłoża oraz ogrzewanie podłogowe. Wysoka przyczepność tego kleju do podłoża umożliwia przyklejanie na nim płytek o zmniejszonej nasiąkliwości np:. gresowych. Klej Greinplast P90LD jest mrozoodporny i wodoodporny dlatego może być wykorzystywany na podłogach, na tarasach, na balkonach oraz posadzkach z ogrzewaniem podłogowym w metodzie płytki na płytki.
Cena: 98 zł - 25 kg
przy zakupie minimum 25 m² kamienia rabat na klej 10 %
przy zakupie powyżej 75 m² kamienia rabat na klej 15 %

Więcej informacji na temat konkretnego rodzaju kamienia naturalnego znajdziesz poniżej:
KAMIEŃ BEZFUGOWY | KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO | KAMIEŃ NIEREGULARNY | KAMIEŃ OZDOBNY


Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018