Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień ogrodowy


Kamień ogrodowy


kamień ogrodowy

W naszej hurtowni znajdują się kamienie ozdobne do ogrodu w bardzo atrakcyjnych cenach, importowane bezpośrednio od sprawdzonego dostawcy tego surowca z Bułgarii. Znajdziesz w naszej ofercie szeroki wybór kształtów, rozmiarów i kolorów, które zadowolą każdy gust. Dzięki najnowszym trendom, kamienie otoczaki zyskały sporą popularność i cieszą się uznaniem wielu profesjonalnych projektantów. Wiele osób wybiera kamień ogrodowy jako uzupełnienie ścieżek, alejek, oczek wodnych i grządek.

Zastosowanie kamienia naturalnego


Kamień ogrodowy jest bardzo popularny jako sposób uzupełniania aranżacji ogrodowych. Jest kilka różnych rodzajów tego surowca, które można wyróżnić ze względu na zastosowanie:

- Kamień ozdobny do ogrodu – to dość szerokie pojęcie, które obejmuje w sumie wszystkie z poniższych, węższych terminów. Kamienie do ogrodu dostępne są w naszej hurtowni w przeróżnych kształtach i kolorach, przeznaczone zarówno do wypełniania, oklejania ścian i murów, a także jako wolnostojące dekoracje.

- Kamień na podjazd – w zależności od preferencji klienta, jako kamień na podjazd do domu można wykorzystać zarówno kamienie nawierzchniowe luźne, jak i antypoślizgowe płytki bezfugowe.

- Kamień na ścieżki – w tym wypadku także można zdecydować się na kamień ogrodowy luźny lub na płytki używane także m.in. do elewacji. Zależy to od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Wybrany przez nas kamień na ścieżki na pewno musi być wytrzymały, stabilny, odporny na obciążenia i na zróżnicowane warunki pogodowe.

- Kamień do budowy oczka – wszystkie nasze kamienie do ogrodu są bardzo wytrzymałe, twarde i odporne na wszelkie szkodliwe warunki, takie jak skrajne temperatury, czy duża wilgoć. Dzięki temu, wybierając kamień do budowy oczka wodnego w swoim ogrodzie, w naszej hurtowni znajdzie się duży wybór, z których każdy materiał spełnia odpowiednie do tego celu wymagania.

- Kamienie wypełniające donice i słupki ogrodzeniowe – nie muszą odznaczać się ładnym wyglądem. Jako kamienie wypełniające używa się raczej drobnych kamyczków o nieregularnych kształtach, które pomagają ustabilizować donice i słupki w ogrodzie.

- Kamienie nawierzchniowe luźne – w ostatnich czasach bardzo popularne są w tym celu otoczaki. Świetnie sprawdzają się jako kamienie nawierzchniowe luźne dzięki swojemu smukłemu, gładkiemu kształtowi i brakiem ostrych, nieregularnych krawędzi.

- Kamienie otoczaki, głazy, duże bryły – są to kamienie do ogrodu typowo dekoracyjne, raczej bez większej użytecznej funkcji. Zarówno kamienie otoczaki, głazy, duże bryły, jak i mniejsze kamienie o ciekawych kształtach i kolorach, świetnie komponują się z różnorodną roślinnością.

kamień ogrodowy naturalny kamień naturalny ogrodowy kamień ogrodowy podkarpacie kamień ogrodowy rzeszów kamień ogrodowy cena


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018