Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień naturalny


Kamień naturalny


kamień rzeszów

Ekologiczny dom, piękne wykończenie i niepowtarzalny styl budynku to cechy, które często są dziś bardzo pożądane. Naturalne ozdoby i wykończenia dodają niepowtarzalnego uroku i sprawiają, że wszystko wokół wygląda naturalnie, a człowiek żyje w symbiozie z naturą. Naturalne elementy wykończenia wnętrz są trwałe, eleganckie i nie powodują problemów zdrowotnych. Wymagają odpowiedniej pielęgnacji, ale warto podjąć się tego trudu, bo efekt starań jest na prawdę zadowalający.

Kamień naturalny to materiał bardzo często wykorzystywany w budownictwie, a także w stylizacji wnętrz i ogrodów. Nadaje się do różnego rodzaju ozdób i wykonywania przedmiotów użytkowych. Kamień ozdobny ma piękne barwy i niepowtarzalne wzory. Tworzy bardzo dekoracyjne płaszczyzny, które podkreślają piękno pozostałych elementów wystroju.

Naturalny kamień dekoracyjny


Kamień naturalny może być piękną ozdobą w ogrodzie – w postaci wielkiego głazu na środku skalniaka, czy płyt tworzących ścieżkę. Nadaje się także do wykorzystania w budownictwie, w zależności od rodzaju bywa materiałem stosowanym do budowy tarasów, ławek, schodów, kominków, czy fontann. Kamień podjazdowy musi spełniać określone wymagania techniczne, ale można dobrać także jego wzór i kolor tak, by pasowały do stylu i kolorystyki domu i otoczenia. Kamień na elewację może być nie tylko w różnych kolorach i wzorach, ale też różni się metodami wykończenia i obróbki. Wszystko to sprawia, że jego faktura i wizualny efekt są piękne i niepowtarzalne.

Ważne, by rodzaj kamienia dobrać pod względem technicznym do jego przeznaczenia. Hurtownia kamienia udziela wszelkich informacji, które są pomocne przy wyborze. Zwykle też umożliwia realizację zamówienia pod indywidualne wymagania klienta. Prowadzi także sprzedaż chemii kamieniarskiej, czyli produktów, które pomagają utrzymać kamienne wykończenia i budowle w czystości i w dobrym stanie. Kamień naturalny jest bardzo trwały, ale w razie uszkodzeń wymaga naprawy. Dlatego ważne jest, by pamiętać o jego konserwacji, a w razie uszkodzeń użyć właściwego środka. W sprzedaży są dostępne m. in. impregnaty i wypełniacze.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018