Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień podjazdowy


hurtownia kamienia naturalnego rzeszów

GNEJS
Skała metamorficzna o składzie chemicznym podobnym do granitu, charakteryzuje się kierunkowym ułożeniem tekstury oraz widocznym uziarnieniem, najczęściej piaskowym. Jest to twardy materiał o błyszczącej powierzchni.

Wymiary:
  • Wielkość: od 2 do 8 płyt na 1 warstwę
  • Grubość: 2,5 - 7 cm
  • Waga 1 warstwy: 55 - 70 kg
  • Waga palety: ok. 1000 kg (13-16 warstw)
Sprzedawany na warstwy paletowe (0,96m²), na palecie do 26 warstw.

ŁUPEK
Grupa skał wykazująca dobrą łupkowatość, skała metamorficzna lub osadowa.

Wymiary:
  • Wielkość: od 2 do 8 płyt na 1 warstwę
  • Grubość: 2,5 - 7 cm
  • Waga 1 warstwy: 55 - 70 kg
  • Waga palety: ok. 1000 kg (26 warstw)
Sprzedawany na warstwy paletowe (0,96m²), na palecie do 26 warstw.
Kamień naturalny podjazdowy


kamień rzeszówKamień podjazdowy to tylko jedna z propozycji na wykorzystanie gnejsu i łupku.

Zastosowanie: na zewnątrz (podjazdy, tarasy, ścieżki)

Charakterystyka: wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne, trwałość materiału, błyszcząca powłoka tzw. "mika", niepowtarzalna kolorystyka

Kamień do układania podjazdów to doskonały produkt. Jeśli wykorzystałeś kamień naturalny do ozdoby swojego domu może warto pomyśleć również o wykonaniu z kamienia otoczenia domu, a więc ścieżek i podjazdu. Gnejs i łupek znajdujący się w naszej ofercie handlowej to doskonały kamień na podjazdy, jeśli jest zakupiony w odpowiednim rozmiarze-grubość od 3 cm do 7 cm.

Kamienny podjazd przed domem nada mu z pewnością kompletnego wyglądu. Podniesie koszt, ale i poprawi estetykę miejsca, w którym mieszkasz. Oryginalny wygląd podjazdu z kamienia nie będzie z całą pewnością tak popularny, jak podjazd wykonany z kostki betonowej, a o to przecież nam chodzi.

Płytki z kamienia naturalnego


Dzięki szerokiej ofercie kamienia podjazdowego możecie ułożyć swój podjazd w kolorze brązowym, czarno zielonym lub szarym. Nikt nie powiedział, że podjazd z kamienia musi być monotonny i bezbarwny. W dzisiejszych czasach możliwości wykonania podjazdu z kamienia są bardzo szerokie.

Podjazd z płyty kamiennej z gnejsu o grubości 7 cm będzie z pewnością stabilnym rozwiązaniem i trwałym pod warunkiem, że zostanie prawidłowo i zgodnie ze sztuką ułożony przez firmę, która tym się zajmuje. Dlatego z całą pewnością należy zadbać i przypilnować odpowiedniego zagęszczenia gruntu przed położeniem kamienia podjazdowego.

Proszę uwzględnić przy tym:

- jakim samochodem najczęściej będziemy wjeżdżać na podjazd czy będzie to zwyczajny samochód osobowy, czy auta dostawcze,
- jaki jest rodzaj gruntu na działce,

Dlatego przy układaniu podjazdu z kamienia odradzamy robić go samodzielnie, jeśli nie wykonywaliśmy takich prac wcześniej i nie mamy o tym pojęcia. W tym celu proszę wybrać dobrą firmę budowlaną lub firmę, która specjalizuje się w wykonywaniu podjazdów przed domem.

Płyta kamienna z gnejsu pozwala doskonale tworzyć ładne i estetyczne kompozycje i daje również możliwość łączenia z innymi materiałami oraz kolorami dla urozmaicenia efektu.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak sprzedajemy kamień podjazdowy i jaka jest cena na kamień podjazdowy, zadzwoń do nas lub napisz, a my doradzimy jaki kamień wybrać na Wasz podjazd z kamienia oraz zaproponujemy odpowiednią cenę. Jeśli masz kłopot z transportem, zaproponujemy sprzedaż kamienia z transportem!

 Brązowy

kamień podjazdowy kamień naturalny podjazdowy kamień podjazdowy brązowy kamień naturalny podjazdowy rzeszów


 Czarno - zielony

kamień podjazdowy czarny kamień podjazdowy rzeszów kamień naturalny podjazdowy czarny


 Szary

kamień ozdobny podjazdowy kamień podjazdowy szary kamień naturalny podjazdowy


brązowy czarno-zielony szary
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018