Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień na ścianę


Kamień na ścianę


kamień na ściane

Naturalny kamień jest materiałem budowlanym bardzo często wykorzystywanym do wykończeń budynków wewnątrz i na zewnątrz, do zdobień, a także do budowania różnych elementów wystroju ogrodu. Kamień naturalny sprawdza się w każdym wnętrzu i na zewnątrz, a możliwość doboru koloru, wielkości i faktury pozwala na dopasowanie do różnego rodzaju stylów budynków i pomieszczeń, pasuje do połączeń z innymi materiałami, takimi jak drewno, czy metal.

Sprzedaż kamienia oferują firmy, które są w stanie przygotować na indywidualne zamówienia odpowiedniej wielkości bloki.

Kamień naturalny na ścianę to często wybierany biały lub w odcieniach żółci kamień o różnej fakturze. Może pokrywać całą ścianę lub jej część dodając pomieszczeniu uroku, ciepła i nowoczesności. Kamień na ścianę w salonie tworzy we wnętrzu klimat, dodaje elegancji, kamień na ścianę w sypialni sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne, intymne. Kamień na ścianę w przedpokoju doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny i praktyczny, łatwy w utrzymaniu i trwały.

Jaki kamień naturalny wybrać?


W zależności od stylu wnętrza można dobierać kamień na ścianę różnej wielkości i grubości, różnego koloru. Jasne kolory sprawiają, że pomieszczenie robi się przytulniejsze, ciepłe, słoneczne. Ciemne kolory z kolei tworzą styl bardziej elegancki, surowy. Uniwersalny biały kolor jest wybierany do pomieszczeń każdego typu i sprawdza się wszędzie. Łatwo można go dopasować do stylu wnętrza i mebli, a także dodatków. Sprawia, że pomieszczenia są jasne, przestronne, czyste.

Kamień na ścianę to nie tylko elegancja, dekoracja, ale też wygoda i estetyka. Kamień jest materiałem trwałym i łatwym w utrzymaniu. Mycie kamienia za pomocą specjalnych środków nie stwarza trudności. W razie uszkodzenia, można ubytki uzupełnić a rysy "naprawić", co wymaga zastosowania specjalnych środków chemicznych. Kamień ozdobny także dobrze zabezpiecza ścianę przed wszelkimi uszkodzeniami.

W dobrze zaaranżowanym pomieszczeniu można wykorzystać kamienne ozdoby do różnych stylizacji. Tych samych lub różnych kamieni można użyć do zdobienia ścian, kominka, wykonania schodów lub dekoracji w ogrodzie.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018