Hurtownia Kamienia Mariusz Poźniak        Kamień elewacyjny zewnętrzny


Kamień elewacyjny zewnętrzny


kamień rzeszów

Elegancko i modnie wygląda dom, do wykończenia którego użyto kamienia. Kamień to naturalny element budowlany, który cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Jest uniwersalnym materiałem, który można wykorzystać do wykończenia wnętrz, domu i ogrodu.

Co można wykonać z kamienia dekoracyjnego? Właściwie wszystko. Kamień elewacyjny zewnętrzny jest estetycznym i bardzo trwałym elementem wykończenia domu. Chroni wnętrze ścian i pięknie się prezentuje. Kamień elewacyjny zewnętrzny występuje w wielu rodzajach, co umożliwia dobranie odpowiedniego koloru, faktury i kształtu do własnych upodobań i potrzeb. Kamień naturalny można wykorzystać także do wykańczania pojedynczych elementów domu, np. kamień na kominy nie tylko jest eleganckim wykończeniem i zwieńczeniem dachu, ale też bezpiecznym i praktycznym, gdyż doskonale chroni komin przed różnymi czynnikami atmosferycznymi.

Można również położyć kamień na schody. W tym wypadku należy jednak pamiętać nie tylko o walorach estetycznych, ale i praktycznych. Schody nie mogą być śliskie, dlatego trzeba dobrać rodzaj kamienia lub zastosować dodatkowe zabezpieczenia, np. paski antypoślizgowe.

Kamień na podjazdy i na ścieżki ogrodowe


Często montuje się kamień na podjazd. Trwałość tego rodzaju kamienia gwarantuje długie użytkowanie i brak problemów z pękającym podłożem. Do tego elegancki wygląd, który można dopasować do pozostałych elementów dekoracyjnych i wykończeniowych wokół domu, przemawia za wykorzystaniem tego rodzaju materiału.

Kamień naturalny jako materiał budowlany często jest wykorzystywany w ogrodzie. Można z niego wykonać prawie każdy element wyposażenia. Najczęściej kupowany jest kamień na ogrodzenia (murki) i kamień na ścieżki oraz ławki. Duży wybór kamieni i różna ich obróbka pozwalają na stworzenie najróżniejszych kompozycji. Coraz większą popularnością cieszy się też kamień do obłożenia grilla. Szczególnie dekoracyjny jest kamień na oczka wodne, który podkreśla urok zakątka i pozwala na stworzenie prawdziwie urokliwej oazy w zaciszu własnego ogrodu.

Kamień może być więc wykorzystany do dekoracji i tworzenia bardzo różnych kompozycji i sprzętów. Jego trwałość, odporność i urok są także bezpieczne i ekologiczne w użytkowaniu.

kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny kamień naturalny gnejs elewacyjny kamień naturalny grafitowy kamień naturalny cena za metr kamień naturalny rzeszów gnejs elewacyjny hurtownia kamienia w rzeszowie kamień podjazdowy rzeszów kamień elewacyjny


beżowy biały brązowy bursztynowo-platynowy czarno-zielony grafitowy platynowy szary złoty żółto-tłusty ruja szary-metalik
Hurtownia Kamienia Naturalnego
NIP 813 184 19 16
Nr rach. bank. 86 1050 1562 1000 0092 0889 7315
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Trzebownisko 1047, 36-001 Trzebownisko
   tel. 792 722 393
   tel. 530 700 117
   hurtownia.kamienia@o2.pl
realizacja © Studio BEST 2018